Interneta vietnes www.baribas.lv lietošanas noteikumi


1. Interneta vietnes www.baribas.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

1.1 Pirms sākt lietot SIA „Bebra Serviss” (reģistrācijas Nr.51503008691, adrese – “Doktorāts”, Bebrenes pag., Ilūkstes nov., LV-5439) interneta vietni www.baribas.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.baribas.lv lietošanas noteikumus (turpmāk tekstā – noteikumi).

1.2 Ar interneta vietni www.baribas.lv tiek saprasta SIA „Bebra Serviss” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.baribas.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

1.3 Apmeklējot interneta vietni www.baribas.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

1.4 Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.baribas.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

1.5 Informējam, ka SIA „Bebra Serviss” interneta vietnē www.baribas.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.baribas.lv lietošanas laikā.

1.6 SIA „Bebra Serviss” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.baribas.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.baribas.lv.

1.7 Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.baribas.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu informēts par tajos veiktajām izmaiņām.

1.8 Interneta vietnes www.baribas.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Bebra Serviss” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.baribas.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

1.9 Lai kļūtu par interneta vietnes www.baribas.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.baribas.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

1.10 Katram interneta vietnē www.baribas.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.baribas.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

1.11 Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.baribas.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

1.12 SIA „Bebra Serviss” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.baribas.lv lietošanas laikā.

1.13 Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Bebra Serviss” interneta vietnē www.baribas.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.baribas.lv kontaktpersonu.2. Interneta vietnē www.baribas.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.


2.1 Interneta vietnē www.baribas.lv netiek tirgoti veterinārie medikamenti, par tiem ir ievietota tikai informācija.

2.2 Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.baribas.lv norādīto kārtību.

2.3 Neizmantojiet interneta vietnē www.baribas.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Bebra Serviss” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.baribas.lv lietošanas noteikumiem.

2.4 Pieprasot SIA “Bebra Serviss” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@baribas.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA “Bebra Serviss”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.baribas.lv tālruņiem: 65407384, 29441598.

2.5 SIA „Bebra Serviss”, konstatējot interneta vietnē www.baribas.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „Bebra Serviss” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

2.6 Interneta vietnes www.baribas.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.baribas.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.baribas.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.baribas.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.baribas.lv starpniecību.

2.7 Interneta vietnē www.baribas.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „Bebra Serviss” īpašums.

2.8 Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Bebra Serviss” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA “Bebra Serviss” ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.baribas.lv un SIA “Bebra Serviss” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu:info@baribas.lv


3. Interneta vietnē www.baribas.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

3.1 SIA „Bebra Serviss” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.baribas.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

3.2 Lietojot interneta vietni www.baribas.lv, piekrītat, ka SIA „Bebra Serviss” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.baribas.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

3.2.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

3.2.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

3.2.3. www.baribas.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

3.2.4. IP adreses,

3.2.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.baribas.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

3.3 SIA „Bebra Serviss” interneta vietnē www.baribas.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.

3.4 SIA „Bebra Serviss” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.baribas.lv lietotājs paliks anonīms.

3.5 Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.baribas.lv, kļūst par SIA „Bebra Serviss” īpašumu, kurus SIA „Bebra Serviss” kā interneta vietnes www.baribas.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

3.6 Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.baribas.lv, esat piekritis, ka SIA „Bebra Serviss” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 19.punktā norādītajam mērķim.

4. Interneta vietnes www.baribas.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.


4.1 Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.baribas.lv Privātuma politikai.

Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi Privātuma politika

4.2 Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

4.3 Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA “Bebra Serviss” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē www.baribas.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.baribas.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.


5. Par interneta vietnes www.baribas.lv lietošanas noteikumiem.


5.1 Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

5.2 Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

5.3 Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.baribas.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Bebra Serviss”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Bebra Serviss” un trešajām personām.

5.4 Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Bebra Serviss”, skatiet mājas vietnes www.baribas.lv sadaļā „Kontakti”.


6. Interneta vietnē www.baribas.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.


6.1 Gadījumos, kad interneta vietnē www.baribas.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.baribas.lv ofisā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī – darījums) apliecinoši dokumenti:

a. Kases čeks;

b. Preču pavadzīme.


6.2 Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.
6.3 Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar “SIA “Bebra Serviss” dokumentu parakstīšanas noteikumu” papildinājuma Nr.1 nosacījumiem

6.4 Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci www.baribas.lv ofisā – pircēja paraksts uz dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla vai piegādes dokumenta;

c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

6.5 Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no iepriekš aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

7. Pasūtījuma anulēšana un preces atgriešana

7.1 baribas.lv patur sev tiesības anulēt pasūtījumu gadījumā, ja:

  • Klients nav samaksājis priekšapmaksu saskaņā ar pasūtījuma apstiprinājumu 5 darba dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža;
  • Uz preces piegādes brīdi Klients nav apmaksājis visu pasūtījuma summu (attiecās tikai uz precēm uz pasūtījumu);
  • Ja klients ir veicis avansa maksājumu, bet nav samaksājis visu preču vērtību vai atteicās no pasūtījuma;
  • Ja izvēlētais produkts nav pieejams noliktavā.

7.2 Klients ir tiesīgs atgriezt preci gadījumā, ja tiek konstatēti ražotāja defekti, piegādājot preci uz SIA Bebra serviss uzņēmuma adresi. Šajā gadījumā baribas.lv pārstāvis neizbrauc pie klienta, lai veiktu preču apmaiņu vai atgriešanu.

7.3 Klients var atteikties no pasūtījuma saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu (PTAL) un reglamentējošiem Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255), kas nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. 

7.4 baribas.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā, t.sk. ja dzīvnieku pārtikas iepakojums ir atvērts. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam aizpildīt Atteikuma iesniegumu un sazināties ar mums pa e-pastu: info@baribas.lv norādot pasūtījuma numuru un datumu.

7.5 Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.631 „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

8. Interneta veikala pirkumu apmaksa

Izvēlieties Jums ērtāko un drošāko maksājuma veidu

8.1 INTERNETBANKĀ
Veicot pasūtījumu www.baribas.lv interneta veikalā un apmaksājot rēķinu ar bankas pārskaitījumu.

8.2 SKAIDRĀ NAUDĀ
Veicot pasūtījumu www.baribas.lv interneta veikalā un apmaksājot rēķinu skaidrā naudā, saņemot pasūtījumu.

×
×

Cart